Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Sam pensjonat ok, czysto , miło , przyjemnie. Obsługa miła i uśmiechnięta służy pomocą. Super atmosfera. Niestety śniadania to porażka , nie dość że w budynku obok to jedzenie było nie świeże ( wszytko co zostało z świąt ) nieestetyczne podane, brak małych talerzyków, brak kubków do kawy, no i samo pomieszczenie pozostawia wiele do życzenia. ~ sebek s
Pensjonat Dwie Wieże jest pięknie zachowaną willą w rustykalnym stylu. Znajduje się w super lokalizacji, blisko morza, centrum i mola. Pokoje są bardzo czyste i zadbane. Obsługa hotelowa, recepcja i serwis śniadaniowy są miłe i pomocne. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego – dla każdego coś dobrego 😋 Z pewnością mogę polecić go każdemu. 👍🏻 ~ Izabela S
Cudowne miejsce. Takie klimatyczne, z duszą. Pokoje czyste i przestronne. Personel przesympatyczny. Dostępne śniadania były bardzo smaczne, duży wybór. Byłam tam na Święta BN . Usytuowany dosłownie parę kroków od plaży. Z dala od zgiełku centrum. Do molo blisko, plaża piękna ( ta po lewej stronie od mola). Polecam ~ AnnAleMoz
Pensjonat bardzo czysty i przyjemny. Śniadania są podawane obok w restauracji - szwedzki i bogaty stół, cena wręcz niska do oferowanego standardu i lokalizacji. Mała uwaga odnośnie temperatury w pokoju, mimo kaloryfera, który znajduje się za łóżkiem przez noc pokój potrafił się schłodzić. Poza tym czysto i pachnąco, serdecznie polecam! ~ Mateusz
Wir waren für ein Wochenende in Polen. Das Hotel ist super gemütlich. Leider hatten wir Pech mit unseren Nachbarn....schlechter Musikgeschmack und noch schlechter Gesang. Ansonsten war alles gut👍 PS kleiner Tip für den Gastgeber... der Kühlschrank macht halbstündlich Laute Tropfgeräusche...hat mich nachts wirklich etwas schlaflos gemacht. Aber das kann man sicher beheben 😃 ~ Grit R
Also ich kann das Hotel nur empfehlen,es liegt ruhig, Frühstück ist super , Personal nett und kompetent, Zimmer sind sauber und sehr hübsch und keine 2 Minuten zur Promenade. Es ist sogar eine küche mit Kühlschrank und Kaffeemaschine was man kostenlos benutzen kann.Mann kann auch für 50ztl. Auf dem Hof parken. Wir werden dort wieder einkehren . ~ Silvia H
Dwie Wieże, to pensjonat urządzony w rustykalnym,romantycznym stylu 😊 wszystko adekwatnie dobrane do tego typy budynku,który jest pięknym zabytkiem 😊 Przemiła właścicielka oraz Pan z recepcji 😊 Posiłki w Czarnym Kocie pyszne i obfite,właściciele bardzo mili 😊 Lokalizacja wymarzona,polecam serdecznie,na pewno tu wrócimy ❤️ Dużym plusem jest parking 👍 ~ Marzena G
J'ai reçu un accueil des plus chaleureux, ainsi que des recommandations de choses à voir et à faire de la part d'un des tenanciers de l'établissement. La chambre était incroyablement confortable et la salle de bain très jolie, il y a aussi une cuisine commune à disposition et un parking. Le prix était dérisoire pour la qualité du service, merci pour ce bel endroit et pour cette chouette expérience 😁 Dziękuję ~ antoine s
Przyjemny pensjonat w bardzo bliskiej odległości do morza. Nam się trafił maleńki, 9 - metrowy pokoik, dlatego tą opcję za bardzo nie polecam. Chyba, że na przestronności komuś nie zależy, to jak najbardziej można korzystać, tym bardziej, ze posiadał łazienkę. Pokoik czysty. Osoby na recepcji sympatyczne, a cały pensjonat robi dobre, estetyczne wrażenie. ~ Anna B
Gorąco polecam pensjonat Dwie Wieże już przy wejściu czuje się zapach czystości a nie jakiś sztucznych kadzideł. W pokoju wspaniały przyjazny wystrój czysto schludnie wygodne łóżka pościel aż bije czystością przy tym bardzo miła obsługa do tego uważam że na tak wspaniałe warunki cena jest bardzo przystępna. Serdeczne podziękowania dla obsługi za to że chce się wrócić do tego pensjonatu. ~ Krzysztof Z
Rewelacja, jest tu wszystko. Piękne czyste pokoje. Meble i krysztalowe żyrandole sprawiaja wrazenie, że jestes w luksusowej willi. Wszystko utrzymane w tonacjach bieli i szarości. W pokoju czajnik, herbata, mini lodowka. Na parterze wspolna duza kuchnia, a w niej do dyspozycji ekspres do kawy ze świeżo mieloną kawą. Wszedzie jest mega czysto. Bardzo mila obsługa ~ Bella
Polecam pobyt w tym cudownym pensjonacie. Kompetentna i przemiła obsługa, apartament czysty, przytulny i urządzony z wyczuciem smaku i gustu. Panuje tam cisza i spokój a idealna lokalizacja blisko plaży i wszystkich atrakcji jednak od zgiełku głównej drogi jest dodatkowym plusem. Z pewnością będziemy wracać do tego miejsca z przyjemnością. ~ Jarosław B
Bardzo polecam.Pensjonat jest bardzo ładny.Pokoje czyste. Obsługa sympatyczna i pomocna. Jedynym minusem dla mnie są śniadania w restauracji obok. Produkty są świeże i podane ładnie ale niestety śniadania są bardzo monotonne. Codziennie jest podawane to samo. Moim zdaniem brak trochę inwencji ze strony osób które je przygotowują. Mój następny pobyt będzie już bez opcji ze śniadaniem. ~ Agnieszka
Piękny, klimatyczny pensjonat w zacisznym miejscu Międzyzdrojów z widokiem na morze. Wspaniała obsługa, przyjazna i bardzo pomocna. Wszystko zagwarantowane, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Kilka kroków do zejścia na plażę, dostępna stacja do ładowania aut elektrycznych na parkingu pensjonatu. Świetne miejsce do odpoczynku ~ Monika S
Pensjonat po remoncie, wszystko świeże, czyste, pachnące. Lokalizacja super, pokoje małe ale wystarczyły na swobodne poruszanie się dwóch osób. Łazienka czysta i wygodna, dostępne kosmetyki i kapcie oraz ręczniki. Śniadania w ,,Czarnym kocie,, ok. Polecam ten pensjonat a my na pewno jeszcze tam wrócimy. Dziękujemy za miły pobyt. ~ Henryka G
Bardzo przyjazny przytulny, pensjonat z parkingiem. Lokalizacja super. Obok stołówka bardzo klimatyczna że swieżym domowym jedzeniem-sniadania można zamówić również w hotelu. Do dyspozycji jest duża kuchnia. Nie ma się poza brakiem w TV jakichkolwiek programów TVN i Polsatu do czego przyczepić. ~ Barbara G
Bardzo dobry pensjonat. Obsługa miła i pomocna. Pokój we wieży posiadał wszystko, co potrzebne. Duży plus za pięknie pachnące żele do mycia! Lokalizacja doskonałą, wejście na plażę zlokalizowane 150m od pensjonatu. Pensjonat oferuje parking, co przy płatnej strefie parkowania jest dużym udogodnieniem. ~ Kuba W
Wir waren zum ersten Mal in Misdroy und haben ein Zimmer hier in diesem kleinen aber feinen Hotel gebucht. Die Lage ist super, man ist schnell am Strand, nahe der Innenstadt, alles was man brichst bekommt man hier in laufnähe und sofern man einen Parkplatz benötig, kann man sich diesen für den Aufenthalt reservieren. Klare Empfehlung von uns. ~ Elena H
Pobyt w Dwie wieże, cudowny i udany, łóżka bardzo wygodne, pościel czysta i pachnąca, do właścicieli obiektu😀, obiekt bardzo klimatyczny, ale najważniejsze !! Panie które sprzątają Świetłana i Luiza🥰duży ukłon i duże premie, podróżuje dużo po kraju i świecie, tak czystych i wysprzątanych pokoi i obiektu jeszcze nie widziałam !!!skarb zatrudniać takie osoby👌 ~ Dorota S
Wspaniały, można powiedzieć fantastyczny pensjonat!🌇 Położony jakieś 300 m od plaży w linii prostej od wyjścia.🌞🚤Bardzo czysto, podstawowe kosmetyki, suszarka i paputki do dyspozycji.👣 Obsługa na 5 z +. Od nas złoty medal a nawet 🥇🥇🥇!!!🥰🤩 Planujesz spędzić wakacje w Międzyzdrojach polecam ~ Andrzej B
Pensjonat sprawia bardzo dobre wrażenie. Pokoje bardzo przytulne i czyste. Obsługa bardzo miła. Jeżeli chodzi o lokalizację, lepiej być nie może! Wszędzie jest blisko, dosłownie kilka minut i już jesteśmy na plaży. Jedyny minus tego miejsca, że dość głośno było w pokoju słychać osoby na recepcji. Nie należało do przyjemności odpoczywać w pokoju nr.1 i słyszeć co chwilę otwierające się dzwi pokoju nr.2 ( magazynek personelu ). ~ Emilia K
Piękny klimatyczny hotel położony tuż przy wyjściu na plażę. Wszędzie bardzo czysto i pachnąco🙂 pokój i łazienka dobrze wyposażone. Do użytku jest również wspólna kuchnia. Zamykany parking. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo pomocna i kompetentna🙂 Polecam również pyszne śniadania w Czarnym Kocie. ~ Anna C
Hotelik bardzo ladny,zadbany,w stylu secesyjnym, wszystko zadbane i czysciutkie.Polozenie rowniez idealne,blisko morza,lecz nie przy glownej ulicy.Sciany idealnie wyizolowane,nic nie slychac,na dole kuchnia,istnieje mozliwosc zrobienia herbaty czy kawy.Jesli ktos nie lubi masowej turystyki to zdecydowanie polecam.Mozliwosc zjedzenia dobrych sniadaniach zaraz obok,restauracja czarny kot. ~ Cnob
Blisko cudowny deptak, plaża i centrum :) ~ Agata S

Znajdź nas w mediach społecznościowych